Промоција!

MORGAN’S Оригинална крема

Пакување: во стаклена тегла од 100 гр.

990.00 ден

SKU: 10001 Категории: , ,

Опис

Класично решение за побелена (седа) коса, пробано и тестирано од 1873 г.

При редовно користење во период од 3 – 4 недели, постепено ја потемнува побелената коса без да се користат конвенционални бои за коса. Редовната употреба овозможува за краток временски период да се постигне соодветна нијанса на боја на косата, која може да се одржува со поретки апликации.

Збогатена со масло од пченични р’кулци кое содржи витамин Е. Погоден производ за нормална, густа, сува, кадрава и оштетена коса.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.