Промоција!

MORGAN’S Крема за екстра цврсто фиксирање на косата

100 мл

990.00 ден

SKU: 10010 Категории: , ,

Опис

Крема за екстра цврсто фиксирање на косата со која се постигнува долготраен сјаен завршен ефект. Растворлива во вода и лесно се мие. Со мирис на ванила и мед. Погодна за машки фризури кај кои се бара многу цврста фиксација и сјај.

Фиксирање: Екстра силно
Завршен ефект: Сјаен
Стил: Идеална за “slicked back”, “pompadour”, “quiff”, “comb over”, “side part” и други ретро фризури кај кои се бара цврста фиксација и сјај.
Тип на коса: За сите типови. Ја контролира дури и најгустата “неуредна” коса

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.