Промоција!

MORGAN’S Силен восок

120 мл

1,090.00 ден

SKU: 10021 Категории: , ,

Опис

Екстра силен восок за супериорно фиксирање и обликување. Ја обликува дури и најгустата неуредна коса.
Со мирис на Rhamnus crocea (растение кое расте во Калифорнија, Аризона и Мексико), јасмин и ванила.
Содржи пчелин восок.

Фиксирање: силно
Завршен ефект:  среден сјај
Стил: идеален за создавање кратки текстурирани стилови
Тип на коса: за погусти типови коса

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.