Промоција!

MORGAN’S Восочен гел за коса

150 мл

990.00 ден

SKU: 10019 Категории: , ,

Опис

Гел со долготрајно дејство, силно фиксирање со јачина на восок.
Идеален за постигнување на цврсти стилови и здрави сјајни врвови.
Безтежинска формула без маснотии, која лесно се четка и мие.

Содржи свилени протеини за дополнително кондиционирање.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.