Промоција!

MORGAN’S Восок за обликување на косата

75 мл

890.00 ден

SKU: 10020 Категории: , ,

Опис

Единствена формула која овозможува раздвојување и обликување заедно со здрав сјај. Со мирис на кокос. Безтежинска формула без маснотии, која лесно се четка и мие.

Фиксирање: средно
Завршен ефект: природно здрав сјај
Стил: идеален за обликување на вашата природна форма

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.