MUSHIE Сет од 2 чаши

900.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Меки бои и чист дизајн, овој сет за чаши е едноставен и елегантен – и лесен за одржување на вашето бебе. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чаши се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи.

Секој сет доаѓа со две идентични чаши.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.