MUSHIE Сет од длабоки чинии

1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Меки бои и чист дизајн, овој сет од две чинии е едноставен и елегантен – и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи, со тоа што може да се исперат во машина за садови или да се стават во микробранова.

Секој сет доаѓа со две идентични чинии.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.