MUSHIE Сет за јадење

1,800.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Меки бои и чист дизајн, овој сет за јадење вклучува една длабока чинија, една округла чинија и една чаша, и е едноставен и елегантен – и лесен за одржување. Направени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за вашите најмили и се лесно одржливи, со тоа што може да се исперат во машина за садови или да се стават во микробранова.

Секој сет доаѓа со една длабока чинија, една округла чинија и една чаша.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.