MUSHIE Силиконска чаша за вежбање со клунче

950.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Преминот од шише во чаша направете го многу лесен со чашата за вежбање со клунче на Mushie. Дизајнирана за држење за мали раце додека ги развива фините моторни вештини и елегантно се вклопува во секој модерен дом.
Чашата е направена од 100% силикон за храна и доаѓа со отстранлив капак и нежна сламка за непцата и првите заби на бебето.

Соодветна возраст: 6+ месеци
Материјал: 100% силикон за храна
Може да се мие во машина за садови
Прибл. капацитет: 175 ml (6 ml oz)

Измијте се со топла вода со сапуница и оставете да се исуши на воздух

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.