MUSHIE Силиконска подлога Ретро коли

1,100.00 ден

Опис

Нека вашето малечко биде чисто со нашата забавна колекција на силиконски подлоги.
Дизајнирани во Шведска, нашите силиконски подлоги добро се совршена комбинација со нашите силиконски лигавчиња.
Направени од силикон за храна, овие разиграни подлоги се без БПА и фталати. Лесно се чистат, нашите силиконски подлоги се спротивставуваат на дамките и не апсорбираат вода.
Се мие со сапун.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.