MUSHIE Силиконски тањир

1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

uded.

Дизајнирано во Шведска, овој силиконски тањир има лепливо дно што го фиксира тањирот и го одржува на место, минимизирајќи ги истекувањата на храна додека вашите малечки учат како да се хранат. Силиконскиот материјал за храна ви овозможува безбедно да ја загреете храната директно во садот.

Рачно мијте го со топла вода и сјај пред употреба. Поставете го на мазна, сува и чиста површина за да обезбедите вшмукување и лепење на истиот.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.