MUSHIE Силиконско лигавче Румена

1,200.00 ден

Опис

Овозможете му на вашето малечко да се чувствува пријатно и чисто со нашата колекција од силиконски лигавчиња, за сите љубители на забавата. Дизајнирани во Шведска, лигавчињата на Mushie се карактеризираат со класични модели кои доловуваат изглед кој е безвременски и елегантен.

Направени од силикон за храна, овие разиграни лигавчиња се без БПА и фталати.

Лигавчињата на Mushie се одликуваат со заоблени, вградени прицврстувачи на вратот за пријатно вклопување. Длабокиот преден џеб е совршен за фаќање храна, одржување на вашето бебе и околината чиста.
Лесно се чистат. Силиконските лигавчиња се спротивставува на дамките и не апсорбираат вода. Се мијат со сапун.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.