Неограничена моќ

  • Автор: Тони Робинс
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 978-608-4892-40-3
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 391
  • Димензии: 20 cm
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски

790.00 ден

SKU: 9786084892403 Категории: ,

Опис

Тони Робинс ја нарекува нова наука за лично постигнување. Вие ќе ја нарекувате најдоброто нешто што ви се случило.

Ако некогаш сте сонувале за подобар живот, Неограничена моќ ќе ви покаже како да го постигнете и како да управувате со својот личен и професионален живот што го посакувате и заслужувате. Робинс преку своите книги, програми и семинари им докажал на милиони луѓе дека жнеејќи ги плодовите на умот, можете да правите, да имате, да постигнете и да создадете сѐ што сакате во својот живот. Им покажал на претседатели на држави, членови на кралското семејство, на олимпијци и професионални спортисти, филмски ѕвезди и деца како се постигнуваат успеси.

Со Неограничена моќ тој страсно и елоквентно ни ја открива науката за лично достигнување и нѐ учи за:

– Како да дознаете што навистина сакате

– Седумте лаги на успехот

– Како да го репрограмирате својот ум за само неколку минути за да ги надминете стравот и фобијата

– Тајната за создавање моментален однос со секој што ќе го сретнете

– Како да го удвоите успехот на другите

– Петте клучеви за здравје и среќа…

Неограничена моќ е револуционерна книга за умствен развој. Ќе ви покаже како, чекор по чекор, да постигнете најдобри резултати добивајќи емоционална и финансиска слобода, развивајќи лидерство и самодоверба и остварувајќи соработка со другите. Ќе ви овозможи знаење и храброст да се смените себеси и својот свет.

Неограничена моќ е прирачник за надмоќни постигнувања во ерата на успех.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.