Оlival Екстра богата крема за ноќна нега со масло од смил за ноќна нега

890.00 ден

Категории: , ,

Опис

Извонредната хранливост и густа текстура на Екстра богатата крема со масло од смилсе темели на делувањето на етеричните масла од смил, масла од маслинки, семки од кајсија и екстракт од алое вера и камилица. Богатството од природни состојки на кожата и ја враќа природната влага, еластичност и сјај.

 

Употреба: Нанесете ја кремата на чисто лице невечер, како самостоен производ, или по употреба на серум. За екстремно сува кожа може да се користи и во текот на денот или по потреба.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.