OLIVAL Млеко за тело

200 мл.

520.00 ден

SKU: 3859892751746 Категории: , ,

Опис

Волшебното млеко за тело содржи богата комбинација на висококвалитетни природни масла од лешник, јојоба, роза, макадамија и арган кои длабински ја хранат и хидрираат кожата. Маслото од макадамија, како и аргановото масло, е познато по своето дејство во спречување на предвременото стареење на кожата и е вистинско богатство на витамин Е. Маслото од јојоба ја прави кожата мазна и мека, и е идеална состојка во вакви препарати поради сличната структура со природната масленост на кожата.

Тип на кожа: Сите типови на кожа.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.