OLIVAL ШАМПОН ОД ПИСКАВИЦА

250ml

455.00 ден

Опис

Екстрактот од пискавица го намалува опаѓањето на косата, а долгорочно помага за нејзин раст. Ја освежува косата, ја прави лелеава и полна со волумен. Шампонот не содржи SLS (туку негова алтернатива SLES), ни силикони. Збогатен е со пантенол за хидратација и нега на скалпот и косата.

Напомена: Избегнувајте контакт на шампонот со очите.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.