ORGANIQUE POUR HOMME Балсам за после бричење

70 мл

СМИРУВАЊЕ • ЗАШТИТА
IRICALMIN PF • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • ПАНТЕНОЛ

620.00 ден

Категории: ,

Опис

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Веднаш по бричењето, нанесете мала количина на кожата и нежно масирајте до целосно впивање.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA/WATER, GLYCERIN, STEARIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, TALK, CETEARETH-20, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), PANTHENOL, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM EXTRACT, SACCHAROMYCES CEREVISIAE EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, ALLANTOIN, SODIUM POLYACRYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.