ORGANIQUE POUR HOMME Гел за туширање

250 мл

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
РУЗМАРИН • СВИЛА • ГЛИЦЕРИН

745.00 ден

Категории: ,

Опис

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Да се нанесе директно на влажна кожа и да се распредели додека не се појави пена. Потоа да се исплакне.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA/WATER, SODIUM COCOAMPHOACETATE, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, ROSMARINUS OFFICINALIS, HYDROLYZED SILK, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.