PAPERBOX Пират Кутија за играчки

Димезија: 27.5 х 28 cm
Состав:  3 слоен микровал и харитени додатоци

КУТИЈАТА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА ДЕЦА ПОД 3 ГОДИНИ

200.00 ден

Нема на залиха

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.