ПРЕПЛЕТ Декоративна кутија за постер

Декоративна кутија за постер

100.00 ден

Категорија:

Опис

Кутијата е изработена во форма на плик, со димензии 26х26cm, совршена за декоративно пакување на еден од нивните постери.

Достапна во црна боја.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.