Emilija Lang Фото колаж во рамка Скопје

Emilija Lang

Рамките се во бела боја со димензии 23х23cm и се совршени за секој ентериер.

990.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Фотографија во рамка, дело на Емилија Ланговска, како дел од нејзината прва индивидуална колекција на бајковити фото-колажи од различни локации низ Македонија.

Локација: Телекомуникациски центар – Пошта, Скопје

Секој фото-колаж е инспириран од небото, вселената, погледи што одземаат здив, природа и архитектура. Со комбинирање на мотиви од овие елементи од нејзини фотографии се добива овој необичен уметнички израз.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.