ПРЕПЛЕТ Комплет за матуранти – СЕДИ НЕ МЕ ЗНАЕШ

Комплетот содржи:
Постер ✨Алал да ти е✨ + стикер за огледало <Седи не ме знаеш> + рачно изработен флорален прстен од сребро 925.

Подароците се спакувани во уникатно декоративно пакување, спремни за подарување.

1,840.00 ден

Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.