ПРЕПЛЕТ Love is in the air Сапун

САПУН – LOVE IS IN THE AIR

Сапуните се рачно изработени од природни состојки од брендот LaSoy и се со различни ароми.

300.00 ден

Категорија:

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.