ПРЕПЛЕТ Сребрен прстен

Рачно изработен прстен од сребро 925 со флорални мотиви. Прстенот е со флексибилна големина, прилагодлив на големината на прстот.

Во соработка со Coral Jewelry.

940.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.