ПРЕПЛЕТ Сребрено ланче – челично срце

Рачно изработено ланче од сребро 925 со привезок во форма на срце. Привезокот е со изгравиран натпис „Мека душа, челично срце“.

Во соработка со Coral Jewelry.

1,990.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.