Промоција!

SALTMILANO Ambra In Honey Bottom Костим за капење

890.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Similar to the classic string bikini yet with a twist. The bottoms offer a ruched back and front that can be easily adjusted to give you as much coverage as you wish. Features:

• Brazilian bikini bottoms

• Side-tie

• Ruched back and front

• Finest quality Carvico material

• 80% polyamide, 20% elastine

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.