Промоција!

SALTMILANO Celesta In Honey Top Костим за капење

1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

The is a Celesta balconette bikini top with a gold ring embellishment at the centre, ruched side detailing, uniquely shaped straps that sit on the shoulder and tie closure at the back. This balconette bikini top has luxurious features that offer comfort and support.

Features:

• Gold ring at the front

• Wide shoulder straps

• Tie closure at back

• Finest quality Carvico material

• 80% polyamide, 20% elastine

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.