Се гледаме на врвот

  • Автор: Коста Петров
  • Издавачка куќа: ТРИ
  • ИСБН: 978-608-230-557-8
  • Година на издавање: 2018
  • Број на страни: 175
  • Димензии: 125/195
  • Корица: тврда
  • Јазик: македонски

199.00 ден

SKU: 9786082301181 Категории: ,

Опис

КНИГА ЗА СИТЕ ОНИЕ ШТО СОНУВААТ ГОЛЕМИ СОНИШТА

Се гледаме на врвот е една од најинспиративните приказни за успехот напишани на македонски јазик. Кратко по своето објавување во 2013 година, книгата прерасна во апсолутен хит на книжевната сцена, а четири години подоцна го бележи своето единаесетто издание! Успешно поминувајќи го тестот на времето, Се гледаме на врвот продолжува да влијае на нови генерации читатели кои во неа наоѓаат инспирација за личен развој и деловен успех.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.