SIIDEESS FURNITURE Cat Holder Држач за весници

2,390.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Имајте ги вашите списанија и документи совршено организирани со металниот држач за весници Маче.

Овој држач за весници Маче е идеален за организација на вашите весници, магазини или документи. Едноставен и компактен, држачот за весници може да го поставите покрај гарнитурата, на работната маса, на масичката за кафе или на вашата полица за книги.

Секој производ на Siideess е рачно изработен во Македонија.

– Должина 30 cm

– Длабочина 12 cm

– Висина 28 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.