SIIDEESS FURNITURE Glass Side Масичка

8,290.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Одберете ја својата омилена Glass комбинација и надополнете го својот дом со безвременско парче мебел!

 

– округло полно железо

– темно калено стакло

– висина 45cm, дијаметар 40cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.