SIIDEESS FURNITURE H Holder Држач за весници

3,100.00 ден

Категории: , ,

Опис

Имајте ги вашите списанија и документи совршено организирани со нашиот “ H “држач за весници!

Држачот H е направен од полно железо и природна кожа, еко-кожа или текстил. Сите продукти се електростатски офарбани што ги прави отпорни на гребење и ја одржуваат бојата долготрајна.

“H” држачот за весници е совршено компактен и одговара  каде и да го поставите.

-Дожина 40.5 cm

– Длабочина 21 cm

– Висина 30 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.