SIIDEESS FURNITURE Полица Колички

1,380.00 ден1,850.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Сет од 2 детски полици.

Полици во форма на облаци кои се совршени за малото богатство на вашето дете!

Идеален и декоративен начин за чување на книгите или малите играчки на вашето дете.

Изработени од електростатски офарбан метал.

 

Голема 40cm (должина) x 12cm (длабочина) x 20cm (висина)

Мала – 30cm (должина) x 12cm (длабочина) x 15.5cm (висина)

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.