SIIDEESS FURNITURE Ribot Side Масичка

8,390.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Ribot е направена од полно железо и фурнир, комбинација која е безвременска и која ќе го надополни секој простор со својата едноставност и убавина!

Убавината на Ribot масичката е во нејзината едноставност, чистите линии и убавината на дрвото!

– полно железо

– дабово дрво

– висина 40cm, дијаметар 45cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.