SIIDEESS FURNITURE Send Sidе Масичка

7,300.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Send е стилска и едноставна странична маса со многу можности за позиционирање. Одлично се вклопува во секоја соба.

Рачно изработено од метал електростатски офарбан, со висок квалитет на италијанска мермерна плочка и елегантен и едноставен дизајн, претставува совршен додаток во секој дом.

  • Мермерна керамичка плочка
  • Висина 50см, ширина 35см и должина 30см

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.