SIIDEESS FURNITURE Trio Side Table Масичка

6,590.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Едноставна и убава, Trio страничната масичка е уникатен начин да внесете боја во вашиот простор.

Модерна и целосно изработена од метал, со асиметрични форми и две димензии кои дозволуваат флексибилност и динамика во нивното поставување.

-округло полно железо

-висина 45см, дијаметар 40см

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.