SIIDEESS FURNITURE Urban Side Масичка

6,690.00 ден7,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , Ознака:

Опис

Оваа исклучително елегантна и убава странична маса е совршен додаток покрај вашата софа или фотелја.

Се одликува со држач за весник каде што можете да ги чувате вашите  омилени списанија или книга, горната површина совршено одговара за 15 ” лаптоп, а висината од 70cm е идеална за работа додека седите на вашата гарнитура.

Urban масичката е изработена од метални профили, електростатски офарбани со можност да изберете горна површина од: мермерна керамичка плочка (бела или сива) или димено калено стакло (црно или кафено)

  • Мермерна керамичка плочка, калено стакло
  • Висина 70см, ширина 30см и должина 50см

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.