Marija’s Corner Спреј за коса

Спреј за коса

100мл

600.00 ден

Опис

Спреј за забрзан раст на вашата коса!
Прекрасен бленд од чисти и терапевтски етерични масла за здрава, бујна
коса.
Се нанесува на мокра коса и не се плакне.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.