svCare Чешел од буково дрво

Чешел од буково дрво

700.00 ден

Категории: , ,

Опис

Рачно направен чешел од буково дрво кој ти и твојата брада ќе го обожавате.

За разлика од пластичните чешли, дрвените го намалуваат електрицитетот на брадата.

Со димензии 11 х 5 и кој можеш да го носиш со тебе каде и да посакаш.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.