sVcare PREMIUM EDITION Gentlemen Масло за нега на влакно на брада

Gentlemen масло за брада со мирисни ноти на портокал, темјан, кедар и сибирски бор.

1,000.00 ден

SKU: 1336 Категории: ,

Опис

Долгогодишното искуство и истражувања и многуте тестирања доведуваат до фактот дека со гордост можеме да кажеме дека ова е едно од најдобрите масла за брада што некогаш ќе имате можност да ги користите. Мирисот кој трае во текот на целиот ден ќе ги задоволи и најпребирливите брадоњи. Додека пак амбалажата е приказна сама за себе. Сега твоето масло за брада без проблем можеш да го носиш секаде со тебе како привезок на твоите клучеви.

Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни кожата на лицето.

Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.

Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки без додатоци на вештачки бои, парабени и мириси.

Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.

Состав: масло од авокадо, конопово масло, кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, невеново, кантарионово масло, масло од макадамија, амла масло, ореово масло, чисти есенцијални масла од портокал, темјан, кедар и сибирски бор, витамин Е.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.