Промоција!

TUMMY TOX Beauty Collagen Drink Напиток

Напиток со хидролизиран морски колаген за јаки нокти, густа коса и сјајна кожа.

-Значително ја подобрува еластичноста на вашата кожа и го спречува формирањето на брчки
-Го стимулира производството на колаген и го забавува стареењето
-Ја зајакнува структурата на косата и ја прави сјајна
-Ви помага да постигнете јаки и здрави нокти
-Ја истакнува вашата природна убавина
-Неодолив вкус на боровинка

15 кесички

999.00 ден

SKU: BCD001 Категории: , ,

Опис

Начин на употреба: Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.
Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.
Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.
Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.
Состојки: Пептиди на колаген риба од типот I, носач: гума акација, прав од пире од овошје од боровинки, природен вкус на боровинки, натриум хијалуронат, регулатор на киселост: цитрусна киселина, Л-аскорбинска киселина, средство против стврднување: растителни влакна од ориз, засладувач: сукралоза.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.