Промоција!

TUMMY TOX Booty Band Ластици

699.00 ден

Категории: ,

Опис

Изградете го задникот, тонирајте ги нозете и обликувајте ги бутовите со лентата за отпор направена од специјален текстил кој нема да се рашири. Сега, ајде да ги смениме рутините за вежбање засекогаш!

  • Материјалот е толку удобен што можете да го користите на гола кожа
  • Нема да се лизне или преврти благодарение на поширок дизајн и внатрешни гумени зафати
  • Напреден отпор – одличен за сите нивоа на градење задник
  • Совршен за вас ако не можете или не сакате да користите тегови

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.