Промоција!

TUMMY TOX Booty Tone Капсула

Капсули кои помагаат да се ре-програмираат масните клетки како би складирале помалку маснотии.

Овие капсули за слабеење ќе ви помогнат да:

– го стимулирате адипонектин – т.н. „ хормон за слабеење“
– го постигнете задникот од соништата
– стопите сантиметри од бутовите – нашата тест група објави одлични резултати!
– природно го ограничите апетитот

30 капсули
– согорите повеќе калории

30 капсули

799.00 ден

SKU: BOT001 Категории: , ,

Опис

Начин на употреба: Препорачана дневна доза е 1 капсула дневено со чаша вода после оброк.
Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.
Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.
Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.
Состојки: MOROSIL [Сицилијански црвен портокал-екстракт од овошје вар. Моро со 4,3-4,5% витамин Ц], екстракт од лисја од зелен чај со 50% вкупно полифеноли и 2-6% кофеин, MaxiTherm SD [кајен овошје ентерични обложени мониста со 2% капсаициноиди], пиридоксин хидрохлорид, BioPerine [црна екстракт од овошје од пиперка со 95% пиперин], средство против стврднување: растителни влакна од ориз, капсули: хидроксипропил метил целулоза.
Употребливо до: Датум означен на пакувањето.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.