Промоција!

TUMMY TOX Daily kick & sleep tight tea Чај

Потребното дуо за стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот и енергија во текот на денот и релаксирање навечер!

-Отстранува надуеност
-Помага да се елиминираат токсините од телото
-Дава повеќе енергија и помага при вежбање
-Помага да се постигне рамен стомак и да се намали обемот на колкот
-Релаксира пред спиење и овозможува побрз сон

2 х 20 кесички
-Можат да пијат трудници и доилки

799.00 ден

SKU: DST001 Категории: , ,

Опис

Daily Kick Tea
Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња, ким.
 
Sleep Tight Tea
Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Кора од портокал, лисја од пеперминт (нане), лимонова трева, лисја од маточина, хоп конуси.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.