Промоција!

TUMMY TOX Draining Drink Пакет за 30 дена

1,798.00 ден

Опис

Намалета ја надуеноста, исфрлете вишокот вода и токсини од телото, забрзајте го слабеењето и постигнете видливи резултати во рок од 30 дена!

Вкусен пијалок кој помага да се намали вишокот вода во вашето тело и помага да се ослободите од надуеност.

-Го забрзува слабеењето
-Помага за побрза елиминација на вишокот вода и токсини
-Помага во намалување на отокот и надуеноста
-Помага во намалување на целулитот
-Ја зголемува функцијата на црниот дроб и го подобрува варењето на храната
-Му помага на телото да ги задржи минералите и покрај елиминацијата на вишокот вода

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.