Промоција!

TUMMY TOX Fat Burner Drink Пакет за 30 дена

1,440.00 ден

Опис

Промотивен пакет од 2 пакувања од напитокот Fat Burner Drink.

Пакетот ќе ви помогне да согороите повеќе маснотии и да останете сити подолго со цел во рок од 30 дена да постигнете видливи резултати!

Пијалок со вкус на манго за поефективно согорување на маснотиите

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

-Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство
-Гори маснотии каде што е важно
-Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија
-Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи
-Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер
-Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.