TUMMY TOX Shape Me Shake Пакет за 30 дена

2,999.00 ден

Опис

Подобрете ги физичките напори, забрзајте го согорувањето на мастите и постигнете видливи резултати за 30 дена!

Со одличен вкус на лешник.

Протеин од сурутка во прав совршен за протениски шејк, смути, како и за готвење високо протеински рецепти!

Shape Me Shake со својата иновативна формула ви помага да го преобликувате вашето тело и ве прави да се чувствувате и да изгледате добро!

  • Врвни 16 гр протеин од сурутка, 5 гр квалитетни хранливи влакна и додаток казеин се грижат да останете сити со часови.
  • Содржи протеини од сурутка, хијалуронска киселина Q10 и 11 витамини, така што ќе добиете сè што е потребно за да се почувствувате и да изгледате ТОП!
  • Екстрактот од зелено кафе и Л-карнитинот помагаат при слабеење така што ја запираат апсорпцијата на шеќер и помагаат при согорување вишокот килограми.
  • Сето ова во пијалок кој содржи само 105 калории!

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.