TUMMY TOX Skinny Me Tea Чај

Чај кој помага во топењето на маснотиите и дава енергија.

-Го забрзува процесот на топење на масните наслаги
-Спречува формирање на нови масти
-Без оглед на слабеењето, нивото на енергија останува исто
-Ги отстранува токсините од телото кои го запираат процесот на слабеење
-Резултати видливи со само 1 чаша на ден
-Одличен вкус

20 кесички

599.00 ден

SKU: SMT001 Категории: , ,

Опис

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) над чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Чај од пу-ер, билка од луцерн, корен од бурдок , сладок анасон, елдербери

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.