Промоција!

TummyTox Шејкер

299.00 ден

Опис

Шејкер од 4 делови за совршено мешани протеински шејкови или замена на оброците во секое време и на кое било место.

  • Капацитет од 500 ml – одличен за енергични тренинзи и употреба во движење
  • Со прицврстувачка цедилка за лесно мешање без грутки
  • 100% отпорен на протекување
  • Направено од врвна пластика без БПА – издржлива и безбедна за долготрајна употреба
  • Можете да го користите и за вода или некој друг напиток

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.