ULTRABEAT Bluetooth Headphones Слушалки

1,800.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Одговара на: iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone Se 2nd Generation, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5.

Одговара на: Galaxy S21, Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21+, Galaxy A32 5G, Galaxy A12, Galaxy A02s, Galaxy S20 FE, Galaxy S20, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20+, Galaxy S10e, Galaxy S10+, Galaxy S10 Ultra, Galaxy S9+, Galaxy S9, Galaxy A51, Galaxy A71 and more others.

Одговара на Huawei: P40, P40 Pro, P40 Pro+, P40 Lite, P30 Pro New Edition, P Smart S, P Smart 2021 and more others.

Одговара на Xiaomi; Redmi Note 9T, MI 10i, MI 11, MI 10T Pro, MI 10T, MI 10T Lite, Redmi 9T, Redmi 9 Power, Redmi 9
and more others.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.