Vanilla Homey Кирилица/Latinica

2,490.00 ден4,490.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Vanilla homey е нов, модерен дизајнерски бренд, кој има за цел да донесе свеж здив, чувство на хармонија и насмевки во просторот. Илустрираните идеи, облечени во мекиот спектар на бои, се плод на креативната и иновативна мисла на тимот на Vanilla homey, фокусиран да го прошири својот концепт понатаму во палета на pop-up колекции од различен тип. Преводот и трансформацијата на контексти се нивна доминантна страст и мотивација.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.